‍‍
کد خبر: ۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۸
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
افراد لیست انتخاباتی من کسانی هستند که نیاز به شلوغ کاری، تبلیغ و هزینه‌های میلیاردی ندارند؛ افراد این لیست حرف و عملشان یکی است.

لیست من برای انتخابات ریاست جمهوری چند نکته دارد که می‌تواند در نوع خودش مهم باشد!

1-افراد لیست انتخاباتی من کسانی هستند که نیاز به شلوغ کاری و تبلیغ و هزینه‌های میلیاردی ندارند.

2-نه فقط در یک زمان خاص بلکه هرجا و هر وقت که کشور به آنها نیاز داشته حضور داشته‌اند.

3- افراد این لیست اهل دنیا و رنگ بازی نیستند و حرف و عملشان یکی است.

4- مطیع ولایت فقیه هستند؛ نه یک قدم جلوتر از رهبر و نه یک قدم عقب‌تر.

*نفر اول لیست، شهید محمد ابراهیم همت (رضای خدا و اخلاص در عمل)

شهید محمد ابراهیم همت: «با خدای خود پیمان بستم تا آخرین قطره خونم، در راه حفظ و حراست این انقلاب الهی یک آن آرام و قرار نگیرم».

*نفر دوم، شهید نواب صفوی (فداییان اسلام)

رهبر معظم انقلاب در مورد نواب چنین فرموده‌اند: «اولین جرقه‌های انگیزش انقلاب اسلامی را در من نواب به وجود آورد و هیچ شکی ندارم که اولین آتش را در دل ما نواب روشن کرد».

*نفر سوم، شهید چمران (زندگی برای خدا)

شهید چمران: «دنیا میدان بزرگ آزمایش است که هدف آن جز عشق چیزی نیست؛ در این دنیا همه چیز در اختیار بشر گذاشته شده، وسایل و ابزار کار فراوان است، عالیترین نمونه‌های صنعت، زیباترین مظاهر خلقت، از سنگریزه‌ها تا ستارگان، از سنگدلان جنایتکار تا دل‌های شکسته یتیمان، از نمونه های ظلم و جنایت تا فرشتگان حق و عدالت، همه چیز و همه چیز در این دنیای رنگارنگ خلق شده است؛ انسان را به این بازیچه های خلقت مشغول کرده‌اند؛ هر کسی به شأن خود به چیزی می‌پردازد، ولی کسانی یافت می‌شوند که سوزی در دل و شوری در سر دارند که به این بازیچه راضی نمی‌شوند؛ این نمونه‌های زیبای خلقت را دوست دارند و می‌پرستند».

*نفر چهارم، شهید مهدی رجب بیگی (خط امام رحمةالله)

شهید رجب بیگی: «اگر بزرگترین دستاورد انقلاب را ایجاد تحول درونی در جهت هدایت جامعه به سمت ارزش‌های انسانی می‌دانیم باید بزرگترین خطر را نیز از دست رفتن همیشه ارزش‌ها بدانیم.

*نفر پنجم، شهید احمد کشوری (پاسداری از اسلام تا آخرین قطره خون)

شهید احمد کشوری: «تا آخرین قطره خون برای اسلام عزیز و اطاعت از ولایت فقیه خواهم جنگید و از این مزدوران کثیف که سرهای مبارک عزیزانم را نامردانه بریدند انتقام خواهم گرفت».


وبلاگ: رهسپاریم با ولایت تا شهادت

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: