‍‍
کد خبر: ۹۶۲
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۲
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
اجرای فرامرزی دیگری برای «ویتسک»
نمایش «ویتسک» از کرمان، در جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر لهستان شرکت می‌کند.
نشریه الکترونیک نقطه اوج به نقل از کرمان‌شهرآن‌لاین/ مدیر روابط عمومی گروه تئاتر «بوتیا آل» با اعلام این خبر گفت: «ویتسک» به کارگردانی آرمین قطبی، در دوازدهمین دوره‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر «تالیزمان» کشور لهستان به روی صحنه می‌رود.
حسام اسدی افزود: این جشنواره که از تاریخ 26 آبان تا اول آذرماه سال جاری در لهستان برگزار خواهد شد، هرساله میزبان گروه‌های مستقل تئاتری است که نوآوری، از ویژگی‌های اصلی آثارشان به‌شمار می‌رود.

وی درباره‌ی حضور نمایش «ویتسک» در جشنواره‌ی یادشده گفت: هیأت انتخاب آثار این جشنواره، سال گذشته پس از تماشای تئاتر «ویتسک» در جشنواره‌ی «صحنه‌ی رنگی» آلمان، علاقه‌مند به دعوت از این اثر برای شرکت در جشنواره‌ی «تالیزمان» شدند.

اسدی هم‌چنین گفت: «ویتسک» اثر گروه تئاتر «بوتیاآل»، پیش از این در کشورهای ترکیه و اسپانیا نیز به روی صحنه رفته است.

گفتنی است؛ این اثر براساس نمایش‌نامه‌ی «ویتسک» اثر گئورگ بوشنر نویسنده‌ی فقید آلمانی با ترجمه‌ی ناصر حسینی مهر، برای اجرا آماده شده است. در این نمایش، آرمین قطبی، محمدرضا رمضانی‌نژاد، امیر نوروزی و شعله کوهستانی به‌عنوان بازیگر حضور داشته‌اند و امین شجاعی، حسام اسدی، میثم سجادی مدبری، آرش اخلاقی‌زاده، مریم ترشیزی، مهدی رییس‌زاده و فرانک گودرزی در تولید و اجرای آن همکاری کرده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: