‍‍
کد خبر: ۹۰۳
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
شرکت تعاونی فدک که با فعالیتی چند منظوره در زمینه ساختمان سازی و مسکن تشکیل شده و بیش از ۳۰۰ عضو سهامدار دارد ، سهامداران آن به علت تجمع اعضای خانواده هیئت مدیره ،در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تجعی اعتراض آمیز را شکل دادند.

نشریه الکترونیک اوج به نقل از کارگران کرمان/ شرکت تعاونی فدک که با فعالیتی چند منظوره در زمینه ساختمان سازی و مسکن تشکیل شده  و بیش از ۳۰۰ عضو سهامدار دارد ، سهامداران آن  به علت تجمع اعضای خانواده هیئت مدیره ،در محل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تجعی اعتراض آمیز را شکل دادند.

شرکت تعاونی فدک که به هیچ نهاد و سازمانی وابستگی ندارد به علت تخلفاتی که  در این شرکت رخ داده و برای همه محرز شده بود برای پیگیری این امر به محل  اداره تعاون کارورفاه اجتماعی استان رفته و یک تجمع اعتراض داشته که البته با قول مساعد مدیر کل اداره تعاون جهت پیگیری این امر، به اعتراض خود خاتمه دادند.

خواجه یکی از سهامداران شرکت تعاونی فدک  در گفتگویی علت اعتراض خود را تخلفات هیئت مدیره بیان کرد و گفت : یکی از تخلفاتی که در این واحد شکل گرفته است  رابطه گری است زیرا  اعضای هیئت مدیره  شرکت  سهامدارانی راکه درگذشته  از سهامداران اصلی بودند و  در این واحد فعالیت داشتند را تعدیل نموده و و اعضای خانواده خود را برای تصاحب سهام داری این شرکت انتخاب و به کار گیری نمود است.

وی ادامه داد : گروهی ازسهامدارن تعدیل و گروهی هم مجبور به استعفا شده و راه برای حضور اعضای خانواده این اعضا باز شد و البته یک سری تخلفات  دیگر هم وجود دارد که مراجع قضایی استان پیگیرآن هستند.

خواجه ابراز کرد : اکثریت اعضای این شرکت جزو سهامداران آن هستند که هیئت مدیره به صورت غیر قانونی سهام این شرکت را در اختیار آنها قرار دادند  و سبب شده است که یک  تجمع  در بخش سهامدارن شکل بگیرد و تصمیم سازی های  این واحد را دچار اختلال کند  ، زیرا هر تصمیمی را که هیئت مدیر ه می گیرد با رای اکثریت این افراد که به صورت غیر قانونی  وارد  شده وسهام خریده اند تثبیت می شود زیرا بیشترین آراء را به دست می آورد  لذا تصمیمات دلبخواهی و با رای اکثریت شکل می گیرد.

وی افزود : سهامداران شرکت تعاونی فدک که برای رفع مشکلات وپیگیری مسائل این واحد به اداره کار مراجعه نموده بودند با قول همکاری مسئولین اداره کار استان به تجمع خود پایان دادند لذا خواجه از مسئولین استان بخصوص نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس در خواست کرد تا روندی را پی بگیرند که رسیدگی به این پرونده را تسریع کند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: