‍‍
کد خبر: ۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۱
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
شأن استاندار به عنوان بالاترین مقام اجرایی در استان که همواره مورد حمایت نماینده ولی فقیه در استان نیز بوده است، والاتر از ورود به چنین کاری است که می‌تواند مثل اتفاقات اخیر که به بهانه‌ی سفر رئیس جمهور رخ داد، توسط حامیان فتنه مصادره شده و مورد استفاده قرار گیرد.

نشریه الکترونیک نقطه اوج - در کنار استاندار، اسم مجموعه گروه‌‌هایی در نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام هستند که با مدیریت مشاور استاندار کرمان راه‌اندازی شده اند. نزدیکی سفر رئیس جمهور به کرمان باعث شده این گروه‌‌های چند صد نفره حالا تبدیل شوند به محلی برای هماهنگی استقبال. تغییر مشی گروه از انتقال بی واسطه‌ی مشکلات به استاندار و مدیران که در ابتدای امر با تکلیف به مدیران مبنی بر پیگیری از سوی استاندار همراه بود، به گروهی که اکنون در آن از هماهنگی اتوبوس برای انتقال مستقبلین به کرمان، تا توهین به رئیس پیشین دولت و تا حذف کاربران منتقد به وفور یافت می‌شود، زیبنده‌ی ماهیت چنین گروه‌هایی نیست. به خصوص که حالا نام گروه اصلی با خود نام رئیس جهور را هم یدک میکشد.


نگارنده تا پیش از حذف از گروه‌های مذکور، بارها شاهد حمایت از سران فتنه، درخواست رفع حصر سران فتنه، حمایت از زندانیان سیاسی و درخواست آزادی آن‌ها، توهین مستقیم به رئیس دولت قبل، توهین به برخی علما و مسئولین کشور در این گروه‌ها بوده است. هر چند تذکر طرفین موافق و مخالف بارها به جدل رسیده و مدیران گروه چاره‌ای جز حذف نداشته‌اند در برخی موارد، اما سکوت و سهل انگاری در این جریان به اندازه‌ای که پیام‌هایی با محتوای موارد بالا خوانده و بازنشر داده شوند، سوال برانگیر است. هر چند فرصت بازنشر، این فرصت را به نگارنده نیز داده که تصاویر مربوط به تمام مطالب ادعایی را هم تهیه نماید.

با این حال، شأن استاندار به عنوان بالاترین مقام اجرایی در استان که همواره مورد حمایت نماینده ولی فقیه در استان نیز بوده است، والاتر از ورود به چنین کاری است که می‌تواند مثل اتفاقات اخیر که به بهانه‌ی سفر رئیس جمهور رخ داد، توسط حامیان فتنه مصادره شده و مورد استفاده قرار گیرد.

نفس اقدام به راه‌اندازی چنین گروهی بسیار پسندیده است، اما وقتی مدیر یکی از گروه‌ها در آستانه‌ی سفر رئیس پیشین دولت خود تحت تاثیر جو ایجاد شده توسط برخی عناصر مجهول الهویه اما معلوم‌الحال، اقدام به انتشار مطالبی در توهین و تخریب وی می‌‌نماید، ضرورت نظارت بسیار دقیق بر گروه و حتی رفتار مدیران آن را نیز اثبات می‌نماید. چه بسا شخصی با صرف وقت در این گرو‌ه‌ها و دلسوز نشان دادن خود و سکانداری جریان، تنها خواسته‌اش نفوذ به این جریان بوده و اکنون در صدد نیل به اهداف خود باشد. باید مراقب موج سوارانی بود که این روزها در تلگرام فراوانند؛ حتی در کنار استاندار کرمان.


ارسال نظر
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۹
0
0
سلام خسته نباشید بابت ورودی روستایی گهرت که حدود 4کیلومتر فاصله دارد که خاکی میباشد مردم به خاطر که جاده اصلی مسیر بندرعباس هست و خیلی شلوغ میباشد ازاین راه خاکی عبور میکنندوخیلی گردو خاک میشود به خاطر خدا فکری به این جاده بردارید یاحداقل قیری به آن درنظربگیردمشکلات زیادی وجوددارداما این ازهمه واجب است
نام:
ایمیل:
* نظر: