‍‍
کد خبر: ۸۵۱
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۴
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
سایت مذکور که اسمی از آن در میان نشریات الکترونیک دارای مجوز قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود ندارد، به بهانه‌های مختلف در صدد تخطئه‌ی شهید گمنام برآمده و حتی در بخش نظرات اخبار آن نیز نظراتی موهن به چشم می‌خورد که قابل پیگیری هستند
نشریه الکترونیک نقطه اوج - این روزها شهید گمنام مدفون در شهرستان انار دوباره خبرساز شده است. سایت معلوم‌الحالی که چندی قبل با اجرای سناریویی شوم تمام توان خود را برای تخطئه‌ی ساخت و ساز حرم شهید گمنام مدفون در شهر انار به کار بست، با آغاز فعالیت دست‌گاه‌های متولی ساخت حرم شهید، فعالیت تخریبی خود را به اسم حمایت از میراث فرهنگی شروع کرده است.

سردبیر این سایت که با یک جست‌وجوی مختصر در فضای مجازی می‌شود به سابقه‌ی او پی برد، در حالی رویکرد تخریبی را از سر گرفته، که تا کنون هیچ واکنشی نسبت به سایر ساخت و سازها نه تنها در حریم بصری، که در حریم فیزیکی ارگ قدیمی انار نداشته و گویا قصد ندارد ساخت خانه تنها به فاصله‌ی عرض یک خیابان و در مقابل ارگ را ببیند و حتی چشم خود را بر ساخت و سازها و مرمت غیراصولی و تخریب ارگ بسته.

متاسفانه این سایت پیش از این نیز اقداماتی در این راستا انجام داده بود که نقطه در مطلبی مطول و مفصل به آن اشاره کرد. سناریویی که با مطالعه‌ی آن می‌توان عدم دغدغه‌مندی فرد پشت پرده‌ی این ماجرا نسبت به میراث فرهنگی و عناد وی با شهید گمنام را به خوبی مشاهده کرد. مع‌الوصف، تکرار دوباره‌ی این روند، کاری بسیار زشت و ناپسند است که مسئولین امر باید نسبت به برخورد با آن اقدام نمایند.

سایت مذکور که اسمی از آن در میان نشریات الکترونیک دارای مجوز قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وجود ندارد، به بهانه‌های مختلف در صدد تخطئه‌ی شهید گمنام برآمده و حتی در بخش نظرات اخبار آن نیز نظراتی موهن به چشم می‌خورد که قابل پیگیری هستند.

به نظر می‌رسد گرداننده‌ی این جریان تخریبی که در آستانه‌ی اربعین شهدای غواص دست به این اقدام مشمئز کننده زده، قصدی غیر از دفاع از میراث فرهنگی دارد، چرا که وی با سابقه‌ی روشنی که دارد و با سابقه‌ی «تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی و به نفع گروه‌های مخالف نظام»، «نشر اکاذیب»، «توهین به مقام معظم رهبری» و «تشویش اذهان عمومی» که در کارنامه‌ی کیفری خود دارد، چشم خود را بر استقبال بی‌نظیر مردم شهرش از شهدای گمنام و شهدای غواص بسته و به هیچ روی قصد بیدار شدن از خوابی که خود را در ان فرو برده، ندارد. لذا به او به سیاهی‌لشکر دروغینش باید گوش‌زد کرد که با مخالفت کرد با شهید گمنام، راه به جایی نخواهد برد، کما این‌که تا کنون راه به جایی نبرده است.


مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: