‍‍
کد خبر: ۸۳۱
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۹
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از کشف کلاهبرداری 40 میلیارد تومانی و دستگیری فرد کلاهبردار در کرمان خبر داد.
نشریه الکترونیک نقطه به نقل از گفتار نو - جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان از کشف کلاهبرداری 40 میلیارد تومانی و دستگیری فرد کلاهبردار در کرمان خبر داد.

سرهنگ ماشاالله کشاورزی گفت: ماموران انتظامی کلانتری 22 کرمان با شکایت‌های ارائه شده از سوی برخی شهروندان مبنی بر کلاهبرداری فردی از آنان، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران در تحقیقات خود از این موضوع اطمینان پیدا کردند و در همین خصوص فردی را در یکی از محله‌های کرمان دستگیر کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان با بیان اینکه متهم بازنشسته و 63 ساله است خاطرنشان ساخت: این کلاهبردار با بدست آوردن سربرگ‌های یکی از ادارات دولتی اقدام به جعل سند کرده است.

وی افزود: این شخص 25 میلیارد تومان از اراضی شخصی و 15 میلیارد تومان از اراضی دولتی را به افراد واگذار کرده است.

وی افزود: این شخص بعد از تفکیک اراضی و جعل سند به نام خودش مبادرت به فروش کرده که بیشتر این اراضی توسط 4 نفر خریداری شده که این افراد همه مسن بودند.

سرهنگ کشاورز ادامه داد: افراد مالباخته با بیان اینکه این فرد مسن بوده به وی اعتماد پیدا کرده‌اند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان با بیان اینکه متهم در ادامه تحقیقات به عمل آمده و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده از مردم خواست تا در این خصوص آگاهی لازم را داشته باشند زیرا همواره افراد کلاهبردار در قالب اشخاص دلسوز و شیرین زبان و ظاهرالصلاح تلاش می‌کنند تا اعتماد شما را جلب کنند.

وی افزود: هر گاه با چنین مواردی برخورد کردید ابتدا با استعلام از ارگان‌های مربوطه از صحت و سقم زمینی که می‌خواهید خریداری کنید مطلع شوید سپس اقدام به خرید کنید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: