‍‍
کد خبر: ۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۵
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
دو نفر در اقدامی تلافی‌جویانه به مغازه‌دار اسید پاشیده و متواری می‌شوند که یکی از آن‌ها در کمتر از یک ساعت و نفر دیگر نیز چند ساعت بعد دستگیر شد
نشریه الکترونیک نقطه - سردار”حسین چناریان”درباره اسیدپاشی در کهنوج گفت: فردی اهل مشهد به دلیل مواجه‌شدن با مشکلات مالی، در کهنوج اقدام به دایرکردن لوازم یدکی کرده و چند نفر را به کار می‌گیرد که یکی از آنها خانم بوده است.

چناریان ادامه داد: به دلیل شاغل بودن خانم در این مغازه و بنا به مسایل اجتماعی که در آنجا وجود داشته، ذهنیتی بین بستگان و افرادی که بین این فروشنده و خانم در ارتباط بوده‌اند، پدید آمده که منجر به بروز اختلافاتی شده که به راحتی قابل حل بوده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: دو نفر از بستگان مرتبط با این خانم، در اقدامی تلافی‌جویانه به مغازه‌دار اسید پاشیده و متواری می‌شوند که یکی از آن‌ها در کمتر از یک ساعت و نفر دیگر نیز چند ساعت بعد دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه در این اسیدپاشی مساله اجتماعی و اقتصادی مطرح بوده که منجر به اختلاف دو نفر و در نهایت اسیدپاشی شده است، تصریح‌کرد: متاسفانه در این میان شاگرد مغازه‌دار نیز آسیب دیده است.


ایسنا

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: