‍‍
کد خبر: ۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان اظهار داشت: راهپیمایی روز جهانی قدس؛ ۱۹ تیر ماه مصادف با ۲۳ ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.
نقطه - مهدی صدفی امروز پنجشنبه ۱۱ تیر ماه در جمع خبرنگاران ضمن تاکید بر لزوم حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط منطقه و جنایت‌هایی که صورت می‌گیرد و جنگ نیابتی که آل سعود در یمن به راه انداخته، می‌طلبد تا مردم همانند سال‌های گذشته با حضور چشمگیر خود در آئین روز جهانی قدس توطئه‌های دشمنان بالاخص امریکا؛ صهیونیسم و آل سعود را محکوم و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام نمایند.

وی افزود: جنگ نیابتی که آل سعود در یمن به راه انداخته به منظور غافل کردن اذهان مردم جهان از موضوع قبله اول مسلمین و قدس شریف است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان در ادامه گفت: گروه‌ها؛ تشکل‌ها، سازمانهای مردم نهاد و ارگانهای مختلف برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمان اعلام آمادگی کرده‌اند.

صدفی ابراز کرد: امسال با حضور اقشار مختلف مردم در سراسر کشور و استان کرمان، به لحاظ اینکه ممکن است ۲۶ تیر ماه که جمعه آخر ماه مبارک است؛ عید فطر اعلام شود، لذا راهپیمایی روز جهانی قدس در تاریخ ۱۹ تیر ماه مصادف با ۲۳ ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

وی اظهار نمود: در کرمان مراسم راهپیمایی ساعت ده و نیم صبح از محل چهارراه طالقانی به سمت مصلای امام علی(ع) برگزار می‌شود و با تدابیر اندیشیده شده؛ خطبه اول نماز جمعه قبل از اذان ایراد خواهد شد.

صدفی از برگزاری فعالیت‌های علمی؛ هنری، رسانه‌ای و نمایشگاهی در حاشیه آئین روز جهانی قدس در کرمان خبر داد و گفت: مسابقه عکاسی با موبایل؛ آدمک‌سازی سران استکبار و نقاشی کودکان با موضوع فلسطین از جمله برنامه‌های حاشیه‌ای این مراسم است.


هجرت نیوز
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: