‍‍
کد خبر: ۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۰
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
همزمان با واکنش احمدی توکلی به تازه ترین هشدارهای اطلاعاتی و امنیتی حجه الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات ، یک فعال وبلاگ نویس با انتشار نامه ای برخی از نکات را به این نماینده مجلس تذکر داد.

جناب آقای احمد آقای توکلی

 سلام با عرض تعجب فراوان

برادر شما که سالها از منتقدان این اشرافیت مشمئز کننده و بقول خودتان تئوریزه شده بودید چه شده که دست بالا زده و در صف منتقدین وزیر اطلاعات علیه باند ثروت و قدرت قرار گرفته اید؟حال آنکه تنها چند روز قبل به طرح سخنان مفصلی علیه همین باند پرداخته بودید؟نکند ندایی از غیب رسیده که دیگر دلسوزان نظام ازآن بی خبرند؟

حالا یک نفر هم در این کشور در جایگاه یک مسئول آمده است و انتقاد کرده و البته شغلش را انجام داده این چه کاری است برادر ، یعنی کماکان کوچک ترها باید قربانی شوند و بزرگترها در پناه باشند ، نظام هم بروی همه چیز چشم بپوشد و برود یقه آفتابه دزدها را بگیرد؟

نه احمد خان این شایسته شما نبوده و نیست و لااقل شایسته نامی که برای شما از همین ایستادن در برابر سرمایه داری و دزدی از مال و جان مردم است ، ایجاد شده نیست.

بگذارید دیگرانی با همان طبل های تبلیغاتی همیشه بد صدا و همیشه ضد ایرانی علیه مسئولین این کشور که سعی میکنند وظیفه خود را به انجام برسانند موضع بگیرند و لطفا در این آشفته بازار کار یک مسئولی که مسئولانه به میدان آمده را به لکه تهمت و اتهام سیاسی بودن و امثالهم آلوده نکنید چرا که مردم ازین رویه خسته اند و این سخنان محافظه کارانه و پیچیده در مصالح ناجور سیاسی طرفداری ندارد.

یک عمر تعارف و یک عمر محافظه کاری دیگرانی از جریان های سیاسی و حتی کسانی که گاها بر مسندی در این کشور تکیه کرده بودند همواره جان ملت را از بی عدالتی ها ، تبعیض های و غارت عده ای از ما بهتران ، به دم لبشان رسانده است ، مردمی که صبورانه و صمیمانه رهبرشان را دوست دارند و برای اعتلای ایران جان میدهند ، حالا یک نفر در یک جایگاه مسئولیتی که شغلش تشخیص جریان های برانداز و ظالم به امنیت کشور است این تشخیص را داده ، آیا شما و دوستان سیاسی دیگر باید اینگونه آّب به آسیاب دشمن بریزید.

این اتهام زنی اگر توضیح درستی نداشته باشد طبیعتا انتظار مردم و نخبگان پیگیری و واکنش های جدی است.

درآستانه انتخابات و در شرایطی که کشور نیازمند یک دستگاه اطلاعاتی پویا و قدرتمند می باشد تا دیگر شاهد فتنه شوم 88 نباشیم ، اظهار نظرهای شما که البته از منظر یک نویسنده بیطرف و ناظر سیاسی آنرا به نظاره نشسته ام کاملا غیر منصفانه و در خور برخورد لازم است ، چرا که اتهام افکنی علیه تشخیص عالی ترین مقام مسئول در دستگاه امنیتی کشور شوخی کردن و بازی با جان مردم است.

ضمن اینکه اظهار نظر و هشدار وزیر اطلاعات طبیعتا در حوزه آموزش و آگاهی عمومی و ترسیم خطوط قرمز امنیتی کشور یک الزام حیاتی و یک نوع اجرای ماموریت این دستگاه است که به هیچ عنوان مغایرتی با قانون تاسیس این دستگاه و سایر مقررات کشور ندارد.

دوست دارم بیشتر ازینکه بدنبال چرایی اظهار نظرهای شما بگردم به این فکر کنم که این روزها کسالت شما و البته برخی از دوستان نااهل راههای نادرستی را پیش پای شما ترسیم می کنند تا به نفع خود و برای خود ازین آب گل آلود ماهی بگیرند و شما را به نقشه شومی وارد کنند.

این نقشه شوم عبارت است از وارد کردن وزارت اطلاعات به درگیری های جناحی با تمسک به ادعاها و بهانه های خنده دار و بی ثمر که نظیرآنرا از سوی برخی از دوستان سیاسی کار شاهد بوده ایم.

احمدآقا خود را به این بازی خطرناک و مهلک سیاسی که طبیعتا فقط بدنامی را به همراه دارد وارد نکرده و تنها برای رضای خدا و بر اساس وظایف و حیطه آنچه قانون به شما اختیارش را داده است وارد شوید تا دیگرانی فکر نکنند که شما هم با شنیدن نداهای غیبی طرف دشمنان مردم را گرفته اید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: