‍‍
کد خبر: ۳۷
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۷
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
فمینیستها از موج اول تا هزارمشان که گرفتار خزعبلات خودشان هستند و به نشانه اعتراض به ظلم خلقت(!) همجنسگرا شده اند و تا بیایند اثبات کنند که از پگاه تاریخ تا کنون زن زیر چکمه ستم مردان بوده نسلشان از روی زمین منقرض شده

غربیهای خودبنیاد مستکبر هم با توهم تصرف و تغییر عالم و آدم به جنگ خانواده رفته اند و کم مانده که همه شان خودشان را برای استیلا بر طبیعت عقیم بفرمایند! و در آمریکا به مثابه تمثل سیاسی استکبار غربی، دعوای دو حزب کذایی بر سر حق سقط جنین است! و به قول سیدناالقائد تا یکی دو نسل دیگر خودشان و "تمدنشان" زوال می یابد و دود می شوند می روند هوا!

غربزدگان اکنون زده ی فلک زده هم از شرق و غرب  تا ایران، با سودای تاثیرگذاری در مناسبات اجتماعی و مهم بودن و دیده شدن، تک فرزندان خود را به مهد کودک و مدرسه و تلویزیون و ایکس باکس و کوفت و زهرمار سپرده اند و خود مشغول تاثیر گذاری و کسب اعتماد به نفس و احساس استقلال هستند! و آنها هم به دلیل مشغله کاری(!) و بی رغبتی به تکثر اولاد در آینده ای نه چندان دور تبدیل به خرده فرهنگی می شوند که باید برای اثبات وجودشان، خود را در وزارت کشور به عنوان یک  NGO  ثبت کنند!

......................

اما زنان و مردان حزب الله، فطرتشان کمی سالم تر مانده و دل در گرو ولایت خاندان وحی دارند و حلیه المتقین خوانده اند و به گوش جان از حضرت لولاک شنیده اند که مباهات می کند در روز قیامت به امت خودش در برابر دیگر امتها به خاطر """"""""کثرتشان" و زنی را که بسیار فرزند آور است، ستوده است.

حزب اللهی ها سخن سیدناالقائد را شنیده اند که "من بارها این را به مردم عرض کرده‌ام، پیر شدن کشور، کم شدن نسل جوان در چندین سال بعد، از همان چیزهائى است که اثرش بعداً ظاهر خواهد شد؛ وقتى هم اثرش ظاهر شد، آن روز دیگر قابل علاج نیست؛ اما امروز چرا، امروز قابل علاج است.  فرزندآورى یکى از مهمترین مجاهدتهاى زنان و وظائف زنان است" (بیانات در روز میلاد حضرت زهرا 11/2/92)

آنها "فرزندآوری" را جهاد می دانند و راستش برای ساختن تمدن نوین و تولید علم دینی و سبک زندگی اسلامی و عبور از غرب و گذار از مدرنیته والخ، تنها به جهاد این حزب اللهی ها و مطیعان ولایت می توان "امید" داشت و تا یکی دو نسل آینده خواهیم دید اکثریت جوامع بشری را همین مستضعفانی تشکیل می دهند که با پراید بیست میلیونی و روغن نباتی بیست و هفت هزار تومانی سر کردند و قناعت و ساده زیستی پیشه کردند، اما نگذاشتند امر مولا بر زمین بماند! امیدواران حقیقی آنهایند، إن الله لا یخلف المیعاد...


وبلاگ: عقل عقل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: