‍‍
کد خبر: ۱۰۲۶
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
ین‌که چند روزی به سبب «مرج البحرین یلتقیان» با خوبان محشور شدید و تحت لوای ولایت نفس کشیدید و ایمانِ عارضی ابراز کردید، در سرنوشت شوم شما اثری نخواهد کرد.
نشریه الکترونیک نقطه/ چگونه یک اپوزسیون خوب باشیم/ م. فراهانی/ توصیۀ اول: اگر خدای نکرده از سر دردمندی برای مردم و آزادی! به ناگاه، اسلام خواهی‌تان ورم کرد و اپوزیسیون شدید، خواهشاً از کشور فرار نکنید و همین جا پیگیر دغدغه‌مندی‌هایتان باشید. و اگر اوضاع خیلی سخت شد و فرار را بر قرار ترجیح دادید، خواهشاً به کفار پناهنده نشوید. و اگر از سر بدبختی و آوارگی به شیطان پرستان و کفار و عرق خوران و سگ بازان پناه بردید، لطفاً جیره خوار ایشان نشوید. و اگر از فقر و فلاکت به مزدوری اجانب افتادید، خواهشاً قلم به مزد نشوید. و اگر کار دیگری جز حرف مفت بلد نبودید، بالاغیرتاً زیاد تند نروید به طوریکه ضروریات دین را هم نفی کنید. و اگر دوز «اپوز» بودن‌تان پایین بود و بابتش پول خوبی به‌تان ندادند و لازم بود که اضافه کاری بردارید، خواهشاً بیخیال اصول دین شوید و پیامبر را شاعر نکنید و وحی را مبتذل ننمایید. لطفاً همجنس بازی را حلال نکنید، و در برنامه زنده کشف حجاب ننمایید، چهارشنبه‌ها مردم را برای کشف حجاب به خیابان دعوت نکنید و اگر مجری معروف داخلی اشتباهی کرد، از شادی سر و دست نشکنید و برای اهداف پلیدتان سوار بر این موج نشوید و در یک کلام مسلمان باقی بمانید و در دشمنی هم اعتدال را رعایت فرمایید.

و باز هم اگر شهوت شهرت و حرص نان‌تان نگذاشت که آرام بگیرید، در پایان این نمایش خیمه‌شب‌بازی، برای اربابان عروسک گردان‌تان خم نشوید و ادای احترام نکنید... و در پایان هر کثافتی که شدید، خواهشاً بر سر ادعای خود که دشمنی با حکومت دینی است، باقی بمانید و مستقیماً با مردم‌تان دشمنی نکنید و مثل بعضی از لجن کم‌ترها نروید به اربابان احمق‌تر از خودتان پیشنهاد بدهید که برای تضعیف حکومت، تحریم‌های اقتصادی بر ضد مردم خودتان به صورت شوک‌آور وارد کنند، به این امید که علیه حاکمیت طغیان کنند. یعنی وقتی دیدید مردم به اباطیل شما وقعی نمی‌نهند، کینه‌ی آن‌ها را به دل نگیرید؛ خودتان را اصلاح کنید.

توصیه‌ی دوم: اگر در اثنای این نقش بازی کردن ناآگاهانه در تئاترِ نوشته شده به قلم شیطان، به ناگهان دل‌تان هوای وطن مألوف کرد، تعلل نکنید و در اسرع وقت به خودتان، اسلام ناب‌تان، و کشور و مردم‌تان برگردید. همیشه فرصت توبه باقی‌ست. فکر نکنید همه‌ی پل‌ها را خراب کرده‌اید، خداوند توبه را می‌پذیرد.

توصیه‌ی سوم: اصلاً دور و بر اپوز شدن نگردید؛ پس هر وقت دیدید که دورتان پُر شده از عده‌ای که اگر صد بار «انسان» بگویند، به زحمت یک بار از «خدا» حرف می‌زنند. اگر هم گفتند خدا، منظورشان آمریکاست، همیشه نق می‌زنند، نمی‌سازند و ساخته‌ها را خراب می‌کنند، به همدیگر روشنفکر می‌گویند، یعنی اولین گام به سوی تاریک فکری و حرکت به سمت اپوز شدن را برداشته‌اید.

حرف آخر: اگر از آن‌هایی هستید که آدم نمی‌شود، پس مرده شور وجودتان را ببرد که پیش از آمدن به این دنیا در مقابل خدا تکبر کردید و این شقاوت را با خودتان به این دنیا آوردید. شما از اول شقی بودید و نهایتاً هم بدبخت و بدعاقبت از این دنیا خواهید رفت. این‌که چند روزی به سبب «مرج البحرین یلتقیان» با خوبان محشور شدید و تحت لوای ولایت نفس کشیدید و ایمانِ عارضی ابراز کردید، در سرنوشت شوم شما اثری نخواهد کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: