‍‍
کد خبر: ۱۰۱۳
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۶
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
جناب دکتر لاریجانی ! اینجا امن و امان است
مردم به حساب دیگری فردا پای سخنان شما خواهند نشست شما لطفا به پای خودتان ننویسید. میان شما و مردم همان داربست های محکم تو در تو ، باید بماند
نشریه الکترونیک نقطه - جناب لاریجانی محترم! قرار است شما در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به کرمان بیایید. تقریبا خیابانی در شهر سیاست زده ما نیست که مزین به تمثال شما نشده باشد یا دست کم منقش به نام مبارک شما .
اما آنچه بیش از هرچیز در دیار کریمان این روزها به چشم می آید یا بهتر است بگویم در چشم فرو می رود اطراف میدان عاشورای کرمان است. حصارهای فلزی بی سابقه و بگیر و ببندهای امنیتی گسترده.
برای حضور شما جایگاه رفیعی ساخته اند و برای مسوولانی که دلشان میخواهد نزدیک شما بنشیند ، صندلی گذاشته اند و دیوار فلزی درست کرده اند که مبادا با احدی از مردم ارتباطی برقرار شود.
مردم ( یعنی همان ها که امام شان صاحب انقلاب می نامید)اجازه نزدیک شدن به شما را ندارند. شما در میان تدابیر دقیق امنیتی و در میان حصاری از محافظان به کرمان می آیید و سخن می رانید و می روید. خدا شما را از شر همه اشرار حفظ کند اما واقعیت این است که حالا سال هاست که دیگر کسی از مسوولان در کرمان ترور نشده است . چه آن ها که با انبوهی محافظ آمدند و رفتند و چه آن ها که در میان مردم آمدند و رفتند.دیار کریمان از سر فداکاری ها و از جان گذشتگی های فرزندان انقلابی این مرزوبوم  این روزها امن و امان است. یقین داشته باشید که اگر به تنهایی و بدون هیچ نگاهبانی به میان این مردم بیایید هیچ گردی بر دامان مبارک تان نخواهد نشست. تنها نقشی که انبوه گاردها برای شما خواهد داشت فاصله گرفتن بیشتر از همین صاحبان قدیمی انقلاب خواهد بود.
جناب رییس محترم مجلس!  مردمان کرمان نیز مانند سایر مردمان این ملک، این روزها دل و دماغ چندانی برای گفتگو با بسیاری از مسوولان کاملا محترم نظام را ندارند. لذا حتی اگر پای پیاده و بدون گروه محافظان هم به میان مردم بیایید بعید است کسی مزاحم اوقات شریف تان شود و خاطرتان را به سخنی نسنجیده مکدر کند.
جناب رییس!  مردم البته فردا به هوای فرمان رهبر عزیز تر از جان شان و به حساب حراست از نظامی که برایش خون داده اند ، به راهپیمایی خواهند آمد اما یقین داشته باشید هیچ کدام شان هیچ نیازی به زیارت کسانی که آن سوی داربست های حفاظتی، با لبخند جنتلمنی می آیند و می روند، ندارند. مردم به حساب دیگری فردا پای سخنان شما خواهند نشست شما لطفا به پای خودتان ننویسید. میان شما و مردم همان داربست های محکم تو در تو ، باید بماند . نه هیچ گردی از درد این مستضعفان، بر کت و شلوار برند شما خواهد نشست و نه هیچ سایه ای از جلال و جبروت شما  بر سر این مردمان خواهد افتاد .
مردم این سو و شما آن سو .
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: