‍‍
کد خبر: ۱۰۰۵
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۸
بازدید از صفحه اول |
نسخه چاپی
|
ارسال به دوستان
| ذخیره فایل |
گلایه‌ی استاندار کرمان از رسانه‌ها در عدم پوشش مناسب آن‌چه در قلعه‌گنج در حال وقوع است، بیش از هر چیزی ضعف تیم رسانه‌ای استانداری کرمان و خبرگزاری های دولتی را نمایان می‌سازد
نشریه الکترونیک نقطه - شب گذشته، برنامه‌ی پایش میزبان سعیدی کیا، رئیس بنیاد مستضعفین بود. سعیدی کیا این روزها یکی از میهمانان خاص کرمان نیز هست. میهمانی که دارد با همت مردم، بنیان‌های اقتصاد مقاومتی را استوار می‌کند و ورود دولت به پیشتازی استاندار کرمان در این امر، حالا قلعه گنج را به قلعه‌ای از گنج‌های ناب تبدیل کرده. مجری برنامه‌ی پایش از مردم خواست که از استانداران‌شان مطالبه کنند تا طرحی را شبیه آن‌چه در قلعه‌گنج کرمان در حال اجراست، برای استان‌های خود تهیه و اجرایی کنند. سعیدی کیا هم قول مساعد داد تا آن‌چه در قلعه گنج رقم خورده، در سایر استان‌ها نیز عملی شود و مردم، به عنوان صاحبان انقلاب، اقتصادی انقلابی نیز داشته باشند.

بی‌گمان، اقدام مشترک مردم، بنیاد مستضعفین و استاندار کرمان به قدری بزرگ است که حتی رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار با جمعی از مسئولین تشکل‌‌های فرهنگی جبهه مردمی انقلاب اسلامی به آن اشاره نمودند و از آن به عنوان کاری که قابلیت الگودهی به سایر نقاط کشور را دارد، یاد کردند.
قدر مسلم، گلایه‌ی استاندار کرمان از رسانه‌ها در عدم پوشش مناسب آن‌چه در قلعه‌گنج در حال وقوع است، بیش از هر چیزی ضعف تیم رسانه‌ای استانداری کرمان و خبرگزاری های دولتی را نمایان می‌سازد. جا دارد شرایط استقرار تیم حرفه‌ای رسانه‌ای در منطقه‌ی عملیات یعنی قلعه گنج مهیا شود و رسانه‌های علاقه‌مند با حمایت مسئولین، به خصوص استاندار محترم، نسبت به بیان ابعاد این طرح عظیم اقدام نمایند. بی‌شک گسترش و تعمیق الگوهای اقتصاد مقاومتی با معرفی و تبیین ابعاد مختلف الگوهای موفق در بین آحاد مردم جامعه میسرخواهد شد و این کار از بستر رسانه شکل خواهد گرفت.


مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: