‍‍

نقطه اوج، همّت برخاسته از احساس تکلیفِ جوانانی است که فرهنگ را زیربنای تمامی جریاناتِ یک جامعه می‌دانند. لذا به هر یک از مقولاتِ تشکیل دهنده‌ی جامعه از زاویه‌ی فرهنگ و بر مبنای انطباق آن مقوله با فرهنگِ اصیل انقلابی و اسلامی نگاه می‌کنند.

بی‌شک راه‌برِ جریانِ اصیل فرهنگ اسلامی در حال حاضر، رهبر فرزانه‌ی انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای ارواحنا فداه هستند که نظرات‌شان مبنای راه‌اندازی و شکل‌گیری بسیاری از جریانات فرهنگی جهان اسلام و توده‌‌های ملت‌های مستضعف در سراسر جهان است.

تأسی به شیوه و منش امام امت در انجام کارهای فرهنگی، سیاسی، اقتصادی واجتماعی، و نگاه ولایی به فرامین حضرتش در این خصوص، شاکله‌ی نقطه‌نیوز را تشکیل می‌دهد.

وجه تسمیه‌ی نقطه برای انجام این کار، بیش از همه چیز، توسلی است بر وجود نازنین مولایمان حضرت علی ابن ابی‌طالب علیه‌السلام که فرمود«... وَ أنا نُقطهٌ تَحت باء بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم»

و از منظری دیگر، نقطه اوج خود را تنها نقطه‌ای ناچیز می‌بیند تحت لوای ولایت، تا با پیوند به سایر نقاط نورانیِ جبهه‌ی فرهنگی انقلاب اسلامی، خطِ ممتدی را تشکیل دهند، منتهی به ظهور و حضور مهدیِ امت عجل‌اللهفرجه‌الشریف؛ إن‌شاء‌الله تعالی.

نقطه‌ اوج امیدوار است نقطه‌ی روشنی باشد در راستای تحقق فرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی. همچنین، امید دارد دوستان خیر خواه و صاحبان اندیشه نیز ضمن بیان مشفقانه‌ی نقاط ضعف، با یاری‌شان نیز خود نقطه‌ی امیدی باشند برای تداوم راه و تشکیل خطی ممتد، تا عصر رجعت دیگر باره‌ی انسان.
دارای مجوز شماره 74248 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
پست الکترونیکی: info@noghtehnews.ir